Kilka zdjęć z Polconu

Moje spotkanie autorskie prowadzi Ostry Moje spotkanie autorskie Ela Gepfert, tajemnicza owca, Ewa Białołęcka Spotkanie z Robertem M. Wegnerem prowadzi Paszko Robert M. Wegner ?ukasz Orbitowski i Michał Cetnarowski <a rel= Feliks W. Kres i Gorim Ela Gepfert i Jacek Dukaj Jacek Dukaj Początek gali zajdlowskiej Już po wręczeniu. Obok mnie Ania Kańtoch ze swoją statuetką, dalej Pani Jadwiga Zajdel, Tredo i Foka Część nieoficjalna. Ja i Wit Szostak Nasi autorzy i redaktorzy Krótki wywiad dla TVP Nagroda po trudach konwentu - gastronomiczne szaleństwo w Gęsim Puchu


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Kilka zdjęć z Polconu”

 1. petits Says:

  Fajne ma pan buty, już wiem dlaczego Nika tak lubi martensy ;)

 2. mathew Says:

  tak i ta felixowa smycz od kluczy……:P

 3. Carrie_21 Says:

  Hmm fajna tajemnicza owca:)

 4. Rafal Kosik Says:

  Zapomniałem dodać, że zdjęcia pochodzą jedynie z części literackiej Polconu. Jak zwykle były też RPG-i, LARP-y, planszówki, targi fantastyki etc.

 5. Martyna Says:

  Do ?odzi mam jakieś 20 km :(. Mam ciekawe pytanie do Pana.Te martensy to na serio są takie wygodne bo troche kasy to na nie trzeba wyłorzyć.Dr martens 14 jakieś 450 zeta

 6. luk Says:

  Pierwszy wers, drugie zdjęcie od lewej. Ten gościu, nieco w oddali co siedzi w pierwszym rzędzie i się prawą ręką podpiera, obok takiego (Drago ;)) w żółtej koszulce - to ja :D. Fajnie było. Za rok oczywiście na Tricon, do Cieszyna :)

 7. tesska Says:

  Hihi, widzę się na drugim ^^

 8. Rafal Kosik Says:

  A ja jestem aż na pięciu zdjęciach!

  Martyna: Jeśli chodzi o wygodę Martensów, to zdania są podzielone. Mam zamiar niedługo napisać o tym krotką notkę na blogu. Tam wszystko wyjaśnię.

 9. agat Says:

  Poziom komentarza do zdjęć jest żenujący, panie Rafale!. Tajemnicza owieczka to Szanowny Plecaczek Jejmości Białołęckiej, w podpisie zdjęcia zajdlistów pominięto doskonale widoczną czuprynę Tomka Brzozowskiego, a Puch był Gęsi, nie kaczy! Skandal! :-)

 10. Rafal Kosik Says:

  Zawsze mi się myliły te puchy. Dobrze, że nie wyszedł owczy. A gęś to chyba taka trochę większa i udomowiona kaczka z bonusem szyjnym, co nie? OK, OK, poprawiam…

 11. Szaman Says:

  A gdzie gratulacje za Zajdla? No gdzie?

  Rafale, serdecznie gratuluję Zajdla za Kameleona. Jak się z tym czujesz?

 12. Rafal Kosik Says:

  W pierwszym momencie pomyślałem, że wszystko już osiągnąłem i pora umierać. Na szczęście szybko pojawił się nowy cel - zdobyć więcej Zajdli niż Dukaj ;)

  A poważnie, to jest to spory motywator do pracy, choć i poprzeczka wyżej.

 13. Iza Says:

  :D

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).