Kamerują mnie!

Zapraszam do obejrzenia wywiadu, którego udzieliłem Miłoszowi z kanału „Z Kamerą Wśród Książek”. Trochę nieskładnie odpowiadałem, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że wywiad odbył się bezpośrednio po ponad dwuipółgodzinnym podpisywaniu książek non stop. Przez głowę przeleciało mi tyle imion i ksywek, że dopiero wieczorem przypomniałem sobie, jak sam się nazywam.


Udostepnij
Glodne Slonce

20 Responses to “Kamerują mnie!”

 1. NikaDoma Says:

  Siedzę i kiwam głową. Gotowanie? Interesting… Już wiemy, czemu piekarnik na wyklejce się palił:)

 2. irzyd Says:

  Ja, chociaż mam 12 lat, też czytam panna książki dla dorosłych, ale chyba nie jestem za bystry, bo Verticala zupełnie nie ogarnąłem.

 3. Rafal Kosik Says:

  Verticala to ja sam nie ogarniam ;)

 4. Fnin uber ales Says:

  Verticala przeczytałem jak miałem 12 lat i ogarnąłem, przynajmniej fabułę i wizje o co chodzi, pewnie nie zauważyłem jakiegoś 2 dna przesłania czy morału jeśli takie są

 5. fanNeta Says:

  Ja mam 13 i przeczytałem do tej pory z pana książek dla dorosłych Kameleona (12) i Verticala (13). Kameleona ogarnąłem, Verticala pod końcówkę się pogubiłem, ale i tak się podobało.

 6. Alka Says:

  Hej czemu nie moze byc 1000 stron ja wole na dłużej niż na 1 wieczór . Nie moge sie doczekać nowego FNiNu . Jak pan nie pamięta nazwy nowej książki niech pan mowi SCH .to skrut . :) ja mam 13 i nie czytałam vectrala bo moj ojciec tego nie ogarnął to ja se odpuściłam ale za to bardzo lubie FNiN :) i to ogarniam .

 7. piternet Says:

  Po tym pytaniu o to dlaczego Felix Net i Nika są nadal w gimnazjum aż mnie sentyment wziął - zaczynałem czytać Felixa w podstawówce, a teraz niedługo będę kończyć liceum. A są tacy, co już na studiach :)

 8. Nora Says:

  Ja mam 15 i ani Verticala, ani Kameleona jeszcze nie czytałam. Jeszcze!

 9. Olla Says:

  Super wywiad, podobał mi się o wiele bardziej, niż takie całkiem oficjalne gdzieś w mediach. Czuć naturalnością :)
  Ludzie! Premiera za 2 dni!

 10. Vivianna Says:

  Faktycznie, jak czyta się pierwszą część widać, że jest bardziej dla młodszych, zaś dalej bardzo fajnie się rozwija, dorasta się razem z książkami.

 11. irzyd Says:

  P.S.
  Na reklamie SCH na Fecebooku w jednym miejscu (na dole) jest napis Tajemnica Czerwonej Hańczy.

 12. Rafal Kosik Says:

  Taki był tytuł roboczy i jakoś tak się… pomyliło. Już nie bardzo było jak to wyrzucić, bo za dużo ludzi lajkowało i sherowało. Zresztą pomysł na SCH wynikł z pewnej pomyłki, którą zrobiłem we FNiN kilka lat temu. Ciekawe, czy ktoś wyłapie, o co chodzi.

 13. FNIN uber ales Says:

  I trzeba wszystko od początku przeczytać i znaleść ten pomyłek!

 14. Karo Says:

  czyi co ogłaszamy konkurs:D kto znajdzie pomyłkę dostanie zdjęcie z autografem i koszulkę :D tak??
  no to ja się biorę do szukania ;P

 15. irzyd Says:

  Ja też szukam, chociaż każdego Felixa przeczytałem już min. 2 razy ;)

 16. kwantyfikator Says:

  SPOILER SPOILER SPOILER - w pewnym sensie :)

  Czy chodzi o tytuł “Tajmnicy Kredokrada”, która nie miała być “Tajemnicą Kredokrada”? I teraz pan nie chce używać po raz drugi słowa tajemnica?? :)

 17. Akinorew Says:

  Nie pamiętam już gdzie, ale jakiś czas temu czytałam (a może było na spotkaniu?) informację, że w w dwunastej części FNiN rozwinięty zostanie wątek Zosi. Miało to wynikać z błędu w nazwisku (Kamińska - Frankowska).
  Ale już sama nie wiem… ;)

 18. Fan anonim Says:

  Całkiem fajny wywiad.

 19. Karo Says:

  wątek Zosi został rozwinięty ale żeby ogarnąć trzeba przeczytać :D książka jest przekosmiczna i w sumie to prawie dwie oddzielne historie połączone kilkoma wątkami choć przez chwile miałam wrażenie że Felix… ale się pomyliłam ;P miłego czytania (dostałam wczoraj i tak mnie wciągneła że czytałam do 4 w nocy) stanie się chyba jedną z moich najulubieńszych części

 20. elferos Says:

  Ja odniosłem wrażenie że Felix jest w jakiś sposób inspirowany serialem
  ,,Trzy szalone zera,,

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).