Ice bucket challenge

Dzięki nominacji od ekipy organizującej Pyrkon wziąłem udział w akcji zbierania funduszy na walkę z ALS czyli stwardnieniem bocznym zanikowym. Akcja polega przede wszystkim na wpłaceniu pewnej sumy pieniędzy na organizację zajmującą się badaniami nad tą chorobą lub opieką nad chorymi. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany informacjami o samej chorobie, to tu jest link do Wikipedii. Sam nie nominowałem nikogo, a jednocześnie wszystkich - każdy, kto chce wziąć udział w akcji, może się czuć przeze mnie nominowany.

Samo wylanie sobie na głowę kubła z wodą i lodem jest dodatkiem, dzięki czemu ta akcja jest medialnie nośna. Na szczęście nikt nie wspomina o tym, jakie mają być proporcje lodu do wody;)


Udostepnij
Glodne Slonce

5 Responses to “Ice bucket challenge”

 1. bratzacieszyciela Says:

  Pomysl medialny i, o dziwo, zaskakujacy. Pogratulowac przyjdzie!
  (- Ja go znam?)
  W koncu moze do kogos dotrze, ze nie chodzi o wylewanie wody na leb, ino o akcje zbierania funduszy na szczytny cel.

 2. Nora Says:

  Jak dla mnie to ta woda była trochę za bardzo zimna

 3. Randomowy debil Says:

  Cóż… Ma pan rozmach.

 4. Fan anonim Says:

  Dobrze że są ludzie, którzy pomagają innym. Polecam pomagać!
  (Ale uwaga, ostrzeżenie przed ice bucket challenge http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyzwanie-ice-bucket-challenge-oszustwo-okultystyczny-rytual-2014-0.9)

 5. Radek Says:

  Niestety o proporcjach też wspominają ;) Mają być takie, że więcej lodu się już nie rozpuści, czyli woda ma mieć 0st C.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).