FNiN TMK - Best Feature Foreign Mixed Media

Best Feature Foreign Mixed Media Media o tym huczały, ale jeśli przeoczyliście nagrodę dla filmu Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa to pragnę powiadomić wszystkich, że dotarło do mnie zdjęcie statuetki nagrody Best Feature Foreign Mixed Media przyznanej filmowi w Los Angeles w ramach International Family Film Festival.


Udostepnij
Glodne Slonce

9 Responses to “FNiN TMK - Best Feature Foreign Mixed Media”

 1. Smoczysław Says:

  Gratuluje nagrody panie Kosiku. Miło wiedzieć, że film jest doceniany za granicą. A czy jest planowana kontynuacja filmu?

 2. y Says:

  “panie Kosiku” - jak to dziwnie zabrzmiało :D No nic.

 3. Rafal Kosik Says:

  Plany są, ale niczego konkretnego powiedzieć jeszcze nie można.

 4. Wielki Fan Agenta Mamrota Says:

  Proszę nie kończyć książki dopóki nie będzie miała więcej tomów niż jest atomów we Wszechświecie.

 5. serpens volucer Says:

  @Wielki fan Agenta Mamrota. No niestety nie możliwym jest żeby ilość tomów osiągnęła chociaż 1/8 liczby atomów we wszechświecie. A to za sprawa praw rządzących wszechświatem. A tak poza tym, to pan Kosik(Oby jego talent pisarski nigdy nie zmalał.) chce zapewne zająć się tez innymi projektami, np.: “Różańcem”.

  A tak w ogóle to kto niby przyznał temu filmowi nagrodę? Przecież to gniot jakich mało(ale przyznać trzeba, że polskie kino rzadko kiedy bywa wysokiej jakości). A, faktycznie. Jedyny nominowany w tej kategorii.

 6. Leszczu Says:

  Wiadomo też, że po wakacjach film wyjdzie na DVD :DD tak było napisane na fnin.pl

 7. qazy Says:

  @Wielki fan Agenta Mamrota
  nawet zakładając niemożliwe - że każdy tom to jeden atom - czyli liczba tomów byłaby równa liczbie atomów, to nie mogłoby być nic poza tym - ani ludzi, żeby czytać, ani więcej kopii tego samego tomu.

 8. Fan anonim Says:

  Na serio dostał nagrodę? Przyznam że książka była świetna, ale film nie do końca spełnił moje oczekiwania. A atomy na książki pożyczy się z innych wszechświatów:).

 9. Felix Says:

  Hmm… Zawsze może być tak, jak z Panem Samochodzikiem - znajdzie się ktoś, kto będzie chciał na własną rękę kontynuować opisywanie przygód FNiN… :)

  Film jest chyba dobry pod jednym względem - to jedyny polski film science fiction. Więc trzeba się cieszyć, że jakiś polski produkt odniósł sukces za granicą.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).