FNiN na Złotych Wyprzedażach

Złote WyprzedażeJeżeli jeszcze nie wiecie, co to są Złote Wyprzedaże, to możecie się przekonać. Działa to trochę jak Facebook, czyli, żeby cokolwiek zobaczyć, trzeba założyć konto. Złote Wyprzedaże to serwis, w którym można kupić znacznie taniej końcówki serii znanych producentów: buty sportowe, okulary, torebki, sprzęt sportowy etc. Piszę o tym dlatego, że teraz pojawiły się tam również książki, a na początek dwa pierwsze tomy FNiN + notes w miękkiej oprawie oraz kilka innych książek Powergraphu (również moich). Przez kilka dni można będzie je kupić o mniej więcej 60% taniej. Wszyscy, którzy kupią dowolną książkę Powergraphu, będą mogli wziąć udział w spotkaniu ze mną 21-go grudnia. Zainteresowanych zapraszam.


Udostepnij
Glodne Slonce

10 Responses to “FNiN na Złotych Wyprzedażach”

 1. FNIN uber ales Says:

  Gdzie spotkanie?

 2. OldShaterhan Says:

  21 grudnia to moje urodzinki ;)

  A co do spotkania - no właśnie - gdzie? Tylko błagam, niech to nie będzie tylko Wa-wa, tylko wszystkie województwa co najmniej…

 3. Rafal Kosik Says:

  Tak, jasne, multitasking włączę i się spotkam ze wszystkimi w kilkunastu miastach w tym samym czasie tego 21-go grudnia.

 4. Rafal Kosik Says:

  A gdzie spotkanie, nie wiem. Tym się zajmują Złote Wyprzedaże.

 5. marrsia Says:

  Czy w ofercie będą jakieś inne książki? Bo wszystkie, które można tam teraz kupić już posiadam.

 6. julkaaaaaa Says:

  Mam pytanie, czy wiadomo już coś na temat filmu Trzecia Kuzynka? Czy będziecie go kręcić, będą jakieś castingi? Jeżeli tak to kiedy coś będzie wiadomo?

 7. Alka Says:

  No właśnie co z 3K film ? Ja tez bym chciała wiedzeć :)

 8. Fan anonim Says:

  Dołączam się do dwóch poprzeednich pytań. Czy wiadomo już coś nowego?

 9. Cheap jordans 12s Says:

  As a Newbie, I am permanently browsing online for articles that can be of assistance to me. Thank you

 10. Burberry outlet Says:

  Keep functioning ,fantastic job!

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).