FNiN KDM - trailer #2

Harald wyłączył silnik i wysiadł, a przyjaciele na wszelki wypadek zrobili to samo. Po prawej stronie, dwadzieścia metrów niżej, po czarnych wodach jeziora rozchodziły się jeszcze kręgi fal.
— Czy to się często zdarza? — zapytał cicho Felix.
— Nie zdarzyło się, odkąd położono tu asfalt. — Harald drżącymi dłońmi wyciągnął z kieszeni marynarki elegancką papierośnicę i zapalił papierosa.
— A kiedy położono ten asfalt? — ostrożnie zapytał Net.
Kamerdyner zaciągnął się mocno, wypuścił dym i dopiero odpowiedział:
— W czasach mojego prapradziadka.


Udostepnij
Glodne Slonce

11 Responses to “FNiN KDM - trailer #2”

 1. Alka Says:

  Osobiście ten mi sie bardziej podoba od pierwszego :) wgl to pan w zeszłym roku wybrał datę premiery SCH kiedy były zawody pływackie. W tym roku zrobil Pan to samo. Jadę na zawody pływackie a w tym samym czasie jest premiera nowego Felixa…. Gratuluje doboru dat !

 2. Felixiara Says:

  Ej no bez przesady przecież nie sposób dogodzić datą każdemu na świecie - to niewykonalne. Czasami nad niektórymi rzeczami trzeba przejść do porządku dziennego - ja np nigdy nie byłam na premierach bo po prostu nie mam możliwości i czasu wyjazdu. Ale i tak się cieszę, że ta premiera jest, że inni będą mogli skorzystać a ja przecież i tak postaram się książkę mieć jak najprędzej. Cieszmy się z małych rzeczy. :)

 3. Nora Says:

  Ciary mi przecwałowały po plecach uranowymi kopytami

 4. Felixiara Says:

  Muzycznie podchodzi trochę pod “Sherlocka”

 5. Alka Says:

  @Felixiara nie chodziło mi ze to złe ! W żadnym razie ! Bardzie fuks i szczęściarz z pana kostka ze tak dobiera daty ze za wygrana na zawodach dostaje książkę ;) to nie miało byc nie miłe ! Przepraszam ze molo to tak zabrzmiec.

 6. Fan anonim Says:

  Taki horrorystyczny. Na ogół za horrorem nie przepadam, no ale w Pana wydaniu… :). Co tu dużo gadać, wszystkie FNiN mi się podobały. A na dodatek czytając książkę może przypomnę sobie jakieś miejsca ze Szkocji w których byłem.

 7. Felixiara Says:

  @ Alka spk mea culpa :)

 8. ciemny Says:

  Ciekawy pomysł na film, odnośnie trailera, takie połączenie FNiN z grozą, czyżby granica nie pokonania przez paczkę.

 9. jsl Says:

  Może ktoś wie, kiedy FNiN KDM będzie w epub/mobi? Powergraf ignoruje moje pytania na ten temat.

 10. Rafal Kosik Says:

  Nie ignoruje, tylko jest zarobiony w związku z premierą. E-booki będą jakoś wkrótce po premierze papieru.

 11. Ignis Says:

  Mam nadzieje ze beda w krotce nowe FNiN-y! moze z wiekrzam udzialem Laury

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).