FNiN KDM - trailer

Ziemie daleko za Murem Hadriana bardzo długo opierały się cywilizacji. Domy tutaj mają małe i wysoko umieszczone okna, jakby ludzie bali się nieznanego. Co bogatsi przez wieki mieszkali w zamkach i zameczkach, nawet w wieżach. Część z tych niewielkich budowli w ogóle nie miała okien na parterze. Na pewno nie budowali tak z myślą o wygodzie. Może się bali rozbójników? Tak… rozbójników zapewne też.

Nie krępujcie się, jeśli chcecie udostępniać ten film :)


Udostepnij
Glodne Slonce

9 Responses to “FNiN KDM - trailer”

 1. Kate Says:

  hyhyhy
  pierwsza.
  idealny trailer na Halloween :D

 2. Felixiara Says:

  Uuła… Nieźle, nieźle…

 3. EverGreen Says:

  Like it!

 4. Fan anonim Says:

  Byłeml w Szkocji osobiście i tamtejsze góry zrobiły na mnie wrażenie. No i jeszcze temat tej części… rewizyta. Akurat u mnie w szkole jest planowana wymiana, ale klimaty bardziej połudmiowe, Hiszpania :).

 5. Justyna Says:

  O, to coś nowego, zwiastun. Ale klimatycznie :)

 6. Fan anonim Says:

  Dosyć późno ale rzyczę dobrego przeżycia wszystkich świętych i zaduszek.
  Pozdrawiam.

 7. Cleo Says:

  Super! Już nie mogę się doczekać :-)

 8. Skiwalko Says:

  Uj! A więc szykuje się nam tutaj horrorek. Coś jak Trzecia Kuzynka*, tyle że w zamku? Pan Rafał nas tutaj straszy, ale nie rozumiem, co mają wysokie okna do rozbójników. Jeszcze ponad dwa tygodnie - to akurat dramat. Wiadomo tylko, że Pan Rafał zrobi coś lepszego niż Świat Zero 1 i 2.** Bardziej 2. Angus i William też się pewnie pojawią, skoro w Brytanii pięknej się to wszystko dzieje. Ostatnmio byłem w Anglii, ale Szkocja to dla mnie ndal wielka tajemnica. Nic, tylko czekać i szykować pieniążki. Chociaż nie wiem, może SCH***, albo PS****, czy PN*****? BYle nie GNL******, chociaż powrotu tego stylu się nie obawiam. A więc czekamy na barwną, ciekawą część
  _______________________________________________________________ * (według fana) najlepsza część FNIN, choć czasami powątpiewam
  ** (według fana) kompletne dno, ledwo przebrnąłem, porównuję do BM.
  *** (według fana) świetna, trzecia najlepsza z FNINów
  **** (według fana) druga najlepsza z FNINczaczków, chociaż czasami myślę, że najlepsza
  ***** (według fana) czwarta najlepsza, po prostu genialna!
  ****** (według fana) dobra, chociaż za dużo rzeczy na raz

 9. Alka Says:

  Widziałam drugi i powiem ze oba sa super !!!!

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).