FNiN do posłuchania

Na stronie Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk można już kupić audiobooki książek z serii „Felix, Net i Nika”. Lektorem jest Andrzej Mastalerz.


Udostepnij
Glodne Slonce

8 Responses to “FNiN do posłuchania”

 1. kasandra Says:

  To mały krok dla czytelnika widzącego ale wielki dla czytelnika niewidzącego.

 2. Rafal Kosik Says:

  O niewidomych i słabowidzących tu głównie chodziło.

 3. Zegarmistrz Says:

  A czy zostanie nagrany audiobook z TMK? Bo o ile mi wiadomo to są tylko GNL i PS…

 4. Rafal Kosik Says:

  Umowę na TMK podpisałem, bo nie ja to wydaję. Nie mam pojęcia czemu powstał audiobook z GNL i PS części. Sądzę, że TMK też się pojawi.

 5. Zegarmistrz Says:

  Aaa… To dobrze :) Bo jak ktoś sobie będzie chciał posłuchać FNiNa(ktoś niewidomy, rzecz jasna) to głupio by było, gdyby nie mógł usłyszeć drugiej części, która zresztą jest przez wielu uważana za najlepszą :)

  Ale jak umowa podpisana, to jestem spokojny :)

 6. Aga_M Says:

  Witam serdecznie, a ja mam do Pana takie pytanie: czy książki, które czytają Felix, Net i Nika są dla Pana jakoś szczególnie ważne? Czy są to pozycje przypadkowe, czy też chce Pan zachęcić fanów FNiN do ich przeczytania? Jeśli tak, to rzeczywiście te właśnie książki są bardzo “trafione”. Przeczytałam np. “Angielskiego Pacjenta” i “Cień wiatru”, które Nika czytała w GNL i TMK. I nie zawiodłam się, obie przeczytałam jedna po drugiej. Nieśmiało zapytuję, czy może w jakiejś kolejnej części ktoś z trójki przyjaciół mógłby czytać jakiś porywający i intrygujący kryminał pióra pani Agathy Christie? Pozdrawiam serdecznie, wierna fanka serii :)

 7. Magda Says:

  Witam,

  Przesłuchałam oba audiobooki i mam ogromną prośbę: czy można wziąć bardziej energicznego aktora do czytania? Obecnie jest za dużo niepotrzebnego patosu, za mało dynamiczna akcja -zupełnie nie oddaje klimatu świetnych książek!!! Są też błędy językowe sugerujące że lektorowi obce jest słownictwo techniczne…

  Ogólnie pomysł z audiobookami kapitalny - fajna sprawa na długie wycieczki samochodowe z dzieciakami! Czekam na kolejne tomy na płytach cd
  Pozdrawiam,

 8. Malwina_gryzelcia Says:

  Muszę nakłonić mamę żeby mi kupiła… I jestem zła na tą firme księgarską bo nie ma mojej ulubionej części-TMK…

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).