FLIP Bielsko-Biała czerwiec 2007

Półoficjalny zlot fantastów trwał ledwie dwa dni. Poważnymi minusami imprezy były, jak już wspominałem,: 24-godzinna doba i bile do snookera, których po kolejnym soku z chmielu zrobiło się dwa razy więcej. Dzięki Elam, że zebrałaś nas do kupy w jednym miejscu. :)
Kolejka linowa na Szyndzielnię. Dzejes ma stresa Posadzono mnie na honorowym miejscu. Prawdopodobnie dlatego, że było tam najbardziej niewygodne krzeslo ;) Śmieszne źródło światła Master Blaster. Na szczęście nas nie zauważył Andrzej, Agi55 Rozmawiam z Hijo Solidaryzujemy się z protestującymi (ktokolwiek aktualnie protestuje) i przyjmujemy tylko płyny Płynny lunch na Szyndzielni Agi55, Dzejes Miria w stylu country Andrzej, Hijo Kasia  Fragment Elam w powiększeniu Prawie jak Terminator, tylko przystojniejszy Bardzo ładna architektura na Szyndzielni Powrót piechotą, mimo doniesień o żyjących w tych lasach uprzejmych łosiach Gondola kolejki Hotelowi sąsiedzi Prosta forma, bez niepotrzebnych upiększeń i toalet w pokojach Wskaźnik zenitu Nie mogłem się powstrzymać ;) Nowoczesna architektura prawdopodobnie okresu późnego Gomułki Fajne buty (pierwsze z lewej) Aparat Tomcicha, Tomcich Niebo nad Beskidami Niebo nad Beskidami A.D. 1918 Andrzej, Agi Graffiti Kula u nogi ;) Bielsko-Biała A niech to! Nie zdjąłem żuka przed tynkowaniem Ojciec Redaktor NURS prezentuje swoją najnowszą ksiązkę Wnętrze Sfinxa Kolacja w Sfinxie Kolacja w Sfinxie Kolacja w Sfinxie Kolacja w Sfinxie Sufitowy miotacz fotonów Można zjeść pączka w 20 kroków Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Granatowa Bez gwiazdy nie ma jazdy Hiperpostmodernizm Bielsko-Biała Martens Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała Zamek Olsztyn koło Częstochowy Zamek Olsztyn koło Częstochowy Zamek Olsztyn koło Częstochowy Zamek jest nieco wyższy ode mnie Kasia w ruinie Zamek Olsztyn koło Częstochowy Zamek Olsztyn koło Częstochowy Zamek Olsztyn koło Częstochowy Ja, poniżej świat Bernhard za chwilę utrwali Mirię Kasia się cieszy Zamek domaga się solidnego remontu


Udostepnij
Glodne Slonce

One Response to “FLIP Bielsko-Biała czerwiec 2007”

  1. anonim Says:

    Najlepsze foto xD to: http://rafalkosik.com/wp-content/files/photos/070706_Bielsko_31.jpg

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).