Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów nominowany do Książki Roku 2007

Książka Roku 2007 Z ogromną przyjemnością i nie do końca dobrze skrywaną skromnością informuję, że trzeci tom serii o warszawskich gimnazjalistach „Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów” otrzymał nominację do głównej nagrody literackiej „Książka Roku 2007” przyznawanej przez Polską Sekcję IBBY (International Board on Books for Young People).
Dwa poprzednie tomy serii: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” oraz „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” otrzymały tytuł „Książki Roku 2005 Polskiej Sekcji IBBY.


Udostepnij
Glodne Slonce

8 Responses to “Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów nominowany do Książki Roku 2007”

 1. Felix Says:

  Czy pisze Pan aktualnie jakąś powieść SF? Jeśli tak to może wymyslił Pan już tytuł? O czym ona jest?

 2. Felix Says:

  Zapraszam serdecznie na stronę nieoficjalnego funclubu fnin www.nffnin2.yoyo.pl

 3. Rafal Kosik Says:

  Kończę pisać opowiadanie i biorę się za dorosłą powieść. Jeszcze nie wiem dokładnie o czym będzie. Mam parę pomysłów i musze coś wybrać.

 4. Olek Says:

  super, naprawdę się cieszę, że FNN i PS dostały taką nominację! zasłużyli! świetnie napisana opowieść ^^ nie mogę znaleźć teraz Verticala, ale czy będzie on kontynuowany? bo na końcu bodajże jest podpis koniec części pierwszej :)

 5. Olek Says:

  przepraszam, znalazłem już mój egzemplarz, zbłaźniłem się z tą 2 częścią.

 6. Mckv Says:

  Na nominacjach się skończyło Nagrody ni ma.

 7. Barbarka:):) Says:

  Książka wypas! Wypas, wypas, wypas!

 8. TrzyKropki Says:

  W PS jest błąd - stwierdzenie że śnimy tylko podczas REM. W rzeczywistości śnimy już podczas pierwszej fazy snu - wtedy sny są bardzo realistyczne, pozbawione elementów fantastycznych. Na ten temat proponuję np. porozmawiać ze profesorami lub studentami medycyny…

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).