Dzień Św. Patryka

Piwo to świętość Odwieczna dyskusja, czy ważniejsze są święta Bożego Narodzenia, czy Wielkiej Nocy, została właśnie zakończona. Wniosek z dyskusji jest następujący: Najważniejszy jest Dzień Świętego Patryka. To już dziś! Wszystkim pełnoletnim składam z tej okazji najserdeczniejsze życzenia. Obchodźcie to święto z należytym szacunkiem i pamiętajcie, by obchody zacząć od kufla zielonego piwa.


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Dzień Św. Patryka”

 1. Zafascynowany Says:

  A nieletnim to pan nie złoży życzeń? W końcu to nie jest dzień piwa tylko patrona Irlandii. No i rzecz najważniejsza: Pierwszy!!
  Już tylko jeden dzień do premiery!!:D Nie mogę się doczekać i na pewno zakoczuję pod wejściem In Medio. ;)

 2. TrzyKropki Says:

  Taa… moją klasę dwóch nauczycieli chciało zaprosić na piwo… Albo nie mają z kim pić, albo jesteśmy bardzo sympatyczni :)

 3. Rafal Kosik Says:

  @Zafascynowany: Każdy obchodzi po swojemu :)

 4. Peach Says:

  A mi udało się dziś dostać książke w inmedio w Gdańsku :D

 5. Jeziu5 Says:

  Ja zaś dziś wznoszę modły do Świętego Gyavira - patrona listonoszy. Może Poczta Polska nie zawiedzie i paczka przyjdzie o czasie ?

 6. Shoxey Says:

  @Peach

  Jak?! Jak?!
  Dokładnie: imię, nazwisko, data urodzenia, pesel sprzedawcy i jego/jej numer polisy ubezpieczeniowej, miejsce oraz godzina sprzedaży (co do minuty.)!

  P. S. Też kupię w Gdańsku :)

 7. Peach Says:

  w madisonie, juz teraz nie kupisz :) po 15 byłem. Książka wyśmienita.

 8. Anek Says:

  Mam ją!!! Jak na razie (a jestem dopiero na 50 stronie) nieźle.

 9. Marek Says:

  Jak mawia mój przyjaciel “Abstynenci z przekonania to ludzie bez wyobraźni którzy nie potrafią znaleźć powodu by się napić”.

 10. Zafascynowany Says:

  A ja nie dostałem. W Carrefourze była, ale bez zakładki to nie wziąłem, a jak pojechałem do Galerii Bałtyckiej to nie przyszła jeszcze mimo wielgaśnej reklamy na szybie Realyea, która głosił, że premiera 18 marca. Fatalny dzień:(

 11. Gloria Knipszyc/Laura... Says:

  Też już mam :D:D.’]'] A na 3o stronie jest błądzik chyba ;P

 12. janek99bb Says:

  A ja mam w Patryka urodziny :)

 13. Anek Says:

  janek99bb, spóźnione życzenia składam! Dużo F, N i N!

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).