Dyżur autorski na Falkonie

FalkonNa tegorocznym Falkonie nie będzie spotkań autorskich, natomiast będą dyżury autorskie w konwentowej księgarni. Mój dyżur będzie trwał od 17:00 do 17:45 w sobotę, a będzie mi towarzyszył Kuba Małecki, autor książki Zaksięgowani. Zapraszam. Wstęp na konwent kosztuje (zależnie od dnia 10-20 PLN, lub 25 na trzy dni), ale warto wpaść i zaliczyć kilka punktów programu, bo bywają ciekawe. Jeżeli planujecie zakup kilku książek, to również warto przyjść, bo ceny podczas konwentu są niższe.

Przypominam również, że w piątek o 21:00 wezmę udział w panelu dyskusyjnym o odrodzeniu polskiej SF Wszczepko wraca do gwiazd pod flagą biało-czerwoną.


Udostepnij
Glodne Slonce

10 Responses to “Dyżur autorski na Falkonie”

 1. Klaudia xd. Says:

  Wszystko fajnie, tylko szkoda, że w Lublinie :) (no, dla mnie szkoda)

 2. Szlachetna (Agata;Arya) Says:

  Szkoda, że tak daleko… CHętnie bym przyszla :D

 3. Ponury Żniwiarz Says:

  A ja myślę, że takie konwenty powinny byc na żywo transmitowane w telewizji…

 4. Podróżnik Says:

  To się w Lublinie odbywa? Gdzieś to jest napisane? Znaleźć nie mogę ;f

 5. Podróżnik Says:

  Dobra, mam :D

 6. Jestem Hardkorem Says:

  Myślę,że ciekawe,ale nie mieszkam tam.

 7. tesska Says:

  Wyczaiłam, że ten panel dyskusyjny będzie na żywo w Internecie transmitowany, to masz jak w banku, że posłucham… :> I się powkurzam, że osobiście nie dało rady, ale chociaż przyjaciółce z Lublina wejściówkę oddałam, fandom się porozrasta troszeczkę… ;)

 8. y Says:

  A gdzie będzie transmitowany?:>

 9. tesska Says:

  Transmisje z Falkonu są tutaj: http://www.ittv.pl/falkon/2009/ ale… jest pewien problem. Jak zaczął się panel z udziałem Rafała, nawaliły mikrofony, jest sama obraz, tylko czasami przebija głos.

 10. tesska Says:

  *sam obraz, miało być ;)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).