Czasem nie warto być dorosłym

Felix Net i Nika - okładka Tym razem rzecz dzieje się w Londynie, mieście pełnym ofert pracy, ludzi i kamer. Zaczyna się prozaicznie, bo koniecznością zarobienia na jedzenie, lokum i bilet na metro, która - jak to w wypadku superpaczki bywa - przeradza się w globalną intrygę z udziałem polityków, najnowszych technologii i mikrochipów. Teraz już nie trójka, a czwórka głównych bohaterów, niechcący trafia w sam środek galimatiasu, i tylko ona może sobie z nim poradzić. Jak na mój gust, takie pobieżne streszczenie brzmi intrygująco. (więcej na Nerw Słowa…)


Udostepnij
Glodne Slonce

8 Responses to “Czasem nie warto być dorosłym”

 1. Werka Says:

  Z wielką przyjemnością przeczytałam (nie)Bezpieczne Dorastanie. Skończyłam pare dni temu i już tęsknię za Felixem, Netem , Niką no i Laurą. A szczególnie za świetnym humorem Neta i Magellanem, którego pokochałam. Wiele wątków się nie wyjaśniło więc… Panie Rafale, rozumiem, że mogę liczyć na kolejny tom Felixa?

 2. Milosz Says:

  Nie skomentuję Pana skromności.

 3. Ewelina Says:

  @Milosz Dlaczego “skromności”? Autor się spiął, napisał książkę, włożył w to mnóstwo pracy i wysiłku, ciągłego samodoskonalenia się, wielokrotnych poprawek, nerwów i stresu. I co, teraz ma usiąść w kącie i każdemu, kto mówi, że napisał coś świetnego, zaprzeczać z rumieńcem wykwitłym na twarzy? Moim zdaniem właśnie pan Kosik powinien być dumny, bo napisał coś, co podoba się ludziom - jak mówi również powyższa recenzja - w różnym wieku, co ich cieszy, i co chcą czytać. A to - jakby nie patrzeć - bardzo duże osiągnięcie;-)

 4. Aceluftmensch Says:

  Jednak Trzecia Kuzynka była niezrównaną książką

 5. GEO Says:

  Książka jest iście genialna. Autor moim zdaniem przeszedł samego siebie . To ile się dzieje i w ilu miejscach tylko na 400 kilkunastu (konkretnie nie pamietam czytalem dopiero raz ) stronach to naprawde nie samowite. Czytałem książkę tak jak gdybym oglądał dobry film akcji .

 6. Arawis Says:

  Dostalam na swieta, wlasnie czytam :D

 7. Nika (Horis;)) Says:

  To najlepsza seria książek, jaką dano mi ujrzeć na oczy! Jako pełnoprawna nastolatka uważam, że nie tylko fabuła, ale również postacie są bardzo realistyczne. Jest to seria, którą każdy nastolatek powinien przeczytać. Bezdyskusyjnie! A ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności literackich pana Kosika. Po prostu genialne! XD

 8. PioRuN_PL Says:

  Właśnie skończyłem czytać. Świetna książka. Humor, akcja, niespodziewane zwroty. Po prostu mega! Brakowało mi tylko na końcu jednego zdania, które Manfred w swoim ciele robocika mówi: ” Do zobaczenia w następnej części!” Mam nadzieję, że nie kończy Pan jeszcze serii :) Mimo iż jest to już 14 książka, to każda jest genialna. Zachęcam do pisania następnych :) Pozdrawiam z Wrocławia.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).