Avangarda

AvangardaW dniach 22-25 lipca będę gościem warszawskiego konwentu Avangarda. Moje spotkanie autorskie jest zaplanowane na sobotę (24 lipca) na godzinę 14:00, ale wszystkich zapraszam na cały konwent, bo program obfituje w liczne atrakcje. Konwent odbędzie się w Zespole Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24. Szczegóły na stronie organizatora.


Udostepnij
Glodne Slonce

6 Responses to “Avangarda”

 1. Justyna Says:

  Chcę, ale nie mogę ;( Muszę zadowolić się samymi książkami, wywiadami z Panem i filmem xD Swoją drogą… Muszę stworzyć o nim artykuł na wikipedii. Jest już chyba dość danych xD

 2. Szlachetna Says:

  W Warszawie… Szkoda nie dojadę… ;(Popieram Justynę :D

 3. Felix Says:

  A kiedy może będzie Pan w ?odzi?

 4. Natalia Says:

  Wszystko zawsze mnie omija:( Może wpadłby Pan kiedyś do Krakowa? Tu jest naprawdę wiele Pana fanów(ja sama znam sporo , więc jest gwarancja ,że na pewno ktoś się pojawi):)

 5. Karola Says:

  Właśnie Natalia ma rację mógłby Pan wpaść do Krakowa albo gdzieś w okolice xD . Ja bym się na 100 procent pojawiła na takim spotkaniu autorskim no i też znam sporo Pana fanów :)

 6. Weronika Says:

  Mógłby Pan kiedyś odwiedzić Zieloną Górę. Ja z pewnością bym się pojawiła, bo mam tam z 45 minut drogi. Wiele osób by na pewno przyszło :)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).