Amelia i Kuba. Stuoki Potwór

Amelia i Kuba Amelia zrobiła coś głupiego i prosi o pomoc Kubę, ale on jest zajęty konstruowaniem Niepodsłuchiwalnego Połączenia Kablowego. Wszyscy się podglądają przez monitoring obywatelski, a nikt na osiedlu, poza dziećmi, nie widzi Stuokiego Potwora! Humor i przygody od lat 7 do 107! Ten tom został zilustrowany przez Jakuba Grocholę. Premiera 18 maja.


Udostepnij
Glodne Slonce

10 Responses to “Amelia i Kuba. Stuoki Potwór”

 1. A. Says:

  Czemu pan nie ilustruje swoich ostatnich książek?

 2. Rafal Kosik Says:

  Dla odmiany. Sprawdzam, jak się takie rozwiązanie spodoba.

 3. Shee Says:

  Nie podoba się, Twoje ilustracje dużo ładniejsze i bohaterowie na nich takoż :(

 4. Shee Says:

  Pisałam u siebie o poprzednich książeczkach z cyklu (http://samaporcelana.blogspot.com/2016/03/napiszmy-oboje-o-tym-samym-1-r-kosik.html) i jestem zdecydowanie przywiązana do ich szaty graficznej.

 5. A. Says:

  Mi się nie podoba.

 6. Gilbert Says:

  Coś mi się zepsuło, czy zmienił pan kolor strony na białą?

 7. Rafal Kosik Says:

  Zmieniłem :)

 8. Ktos Says:

  Osobiście uważam, że nowa okładka ogólnie wygląda lepiej, niemniej taka zmiana po pewnym czasie nie jest najlepszym pomysłem. Tu to małe buty, bo ledwie trzeci tom, a i kreska podobna, ale… no. Chociażby FNiN - najnowsza część wygląda nieźle, tylko niezbyt pasuje, bo wcześniej rysował kto inny. Czyli wypadałoby tak zmieniać konsekwentnie, co dwa tomy dajmy na to, lub zwyczajnie zostawić jednego, stale tego samego rysownika.
  [A z innej beczki - ‘Nowa szkoła’ jest łudząco podobna do ‘Teoretycznie Możliwej Katastrofy’. Takie same pozy, tego typu…]

 9. Agata Says:

  Hura, już się cieszymy na nową część:) Moje dzieci stwierdziły, że okładka jest “śmieszna”.

 10. Martinus Says:

  Okładka rewelacyjna stylem przypomina mi trochę kreskówke “Gravity Falls”.Mam nadzieje ze zmiana ilustratora wyjdzie na plus. Ten styl graficzny idealnie pasuje do książek dla młodszych.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).