Amelia i Kuba - lustrzane odbicie

Amelia i KubaKosik wychodzi od zabawy tematem i formą, liczy – i słusznie – na zaskoczenie czytelników. Opowiada dwie różne historie, czasami tylko, jakby przypadkowo, zbieżne w drobnych fragmentach. Nie ma szans, że znudzi dzieci – tu nawet znajomość finału nie wyklucza zabawy podczas drugiej lektury – bo przebieg wydarzeń (i ich ocena) jest równie ciekawy, co stopniowe poznawanie się postaci. Amelia i Kuba dowiadują się o sobie i otoczeniu rzeczy bardzo różnych – dopiero zestawienie ich relacji zapewni odbiorcom pełny ogląd sytuacji. (więcej na mini-kultura.pl…)


Udostepnij
Glodne Slonce

3 Responses to “Amelia i Kuba - lustrzane odbicie”

  1. Fan anonim Says:

    Powiem krótko. Brzmi ciekawie.

  2. FNIN uber ales Says:

    Przeczytałem tylko Kubę i Amelia, ale już było ciekawie, cytaty z seksmisji, fajni bohaterowie, koszulka ludzie się skończyły jedz dżem, i króciutkie słowo o Szczecinie, juhu.

  3. Yoko Eno Says:

    Niczego, czego pan nie stworzy nie da się nie przeczytać. ^ ^ Także - nie mogę się doczekać aż nakarmię się pana stylem pisania!

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).