Abdykacja

Abdykacja


Udostepnij
Glodne Slonce

25 Responses to “Abdykacja”

 1. Werrnerr Says:

  Wyborne :)

 2. Mordimer Says:

  Ipop

 3. rybkajs Says:

  Fajowe. :)

 4. Ponury Żniwiarz Says:

  Chyba pierwszy (no max. drugi) raz zupełnie nie śmieszy mnie Pana dowcip rysunkowy. Ale za to mam coś o niebo zabawniejszego ;) https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-ash4/c21.0.403.403/p403×403/223407_462861693767405_1359461299_n.jpg

 5. Werrnerr Says:

  Ponury, Ty naprawdę jesteś ponury, jeśli Cię to nie śmieszy.

 6. Nika Clevleen Says:

  Nie rozumem.

 7. Sakuba Says:

  Kościół jako kolejna korporacja. Szef przechodzi do innej korporacji, bo albo nie ma pomysłu, co dalej robić na tym stanowisku, albo dostał lepszą ofertę. Tak się wymieniają ludzie w administracji państwowej i firmach.

 8. Fan anonim Says:

  Obawiam się że również nie rozumiem.

 9. Nika Clevleen Says:

  @Sakuba: już rozumiem. Thx

 10. kurp Says:

  Jeśli wyjaśnieniem tego rysunku jest faktycznie interpretacja Sakuby, to JEST S?ABO.

 11. Ponury Żniwiarz Says:

  BARDZO S?ABO.
  Może lepiej niech to pozostanie bez wyjaśnień, kto rozumie i go śmieszy, to chwała mu za to, radości w życiu nigdy dość. A tym, którzy nie rozumieją (w tym ja) pozwólmy zostać z tym niesmakiem i go po prostu już żadnymi wyjaśnieniami nie pogłębiajmy.
  Czekam na kolejny dowcip językowy ;)

 12. Pierwsza Naj Says:

  Poważnie Was to nie bawi? No nie wierzę!

 13. Wojciech Says:

  No nie. Jakoś zupełnie.

 14. Arawis Says:

  Hm. Hm. Nie rozumiem i nie czuję dowcipu. I nie podoba mi się. Popieram przedmówców: S?ABO.

 15. Pierwsza Naj Says:

  Oj, ludzie, dowcip jest dobry, tylko Wam tematyka nie podchodzi i nie chce tego przyznać. Dla niektórych dowcipy o kościele to tabu. O to chodzi, prawda? Żeby to jeszcze był dowcip antykościelny, ale to jest dowcip o kościele. Ani anty ani pro.

 16. Arawis Says:

  Nie wiem czy chodzi o to, że ‘dowcipy o kościele to tabu’, ale po prostu żartowanie z niektorych tematów, jak religia- nieważne jaka- może być odebrane różnie. Po prostu. Można zranić czyjeś odczucia, można po prostu wywołać zniesmaczenie. Takie moje zdanie.

 17. Ponury Żniwiarz Says:

  W moim przypadku nie chodzi o to, że to temat tabu. Sam dodałem tu link z dowcipem obrazkowym, który pozostaje w tematyce kościoła i abdykacji papieża, ale po prostu tamten mnie śmieszy, a twór Pana Kosika nie. Tyle.

 18. Fan anonim Says:

  Mnie też to jakoś nie bawi.

 19. pitupitu Says:

  he he żart niezły wróciły rysunki na bloga tak trzymać

 20. susan1224 Says:

  Dajcie spokój, każdy ma inne poczucie humoru - jednych coś śmieszy, inni nie widzą w tym nic zabawnego. To chyba oczywiste.

  A ja jestem ciekawa jak u Pana, Panie Rafale, z wiarą. Katolicyzm, inna wiara, ateizm? Przepraszam, jeśli to sprawa prywatna, której nie chce Pan poruszać, ale jakoś się po prostu nad tym zastanowiłam widząc ten obrazek i jestem ciekawa :).

 21. Fan anonim Says:

  Też jestem ciekaw, ale jeżeli jest to sprawa prywatna to niech Pan po prostu uda, że pytania nie było.

 22. Rafal Kosik Says:

  Jestem ateistą od szóstego roku życia. Jednak rugowanie KK z życia publicznego uważam za zły pomysł. Powinien wprawdzie istnieć rozdział kościoła od państwa, co nie oznacza, że kościół nie może uczestniczyć np. w obchodach świąt narodowych czy dyskusji na tematy moralne. Właściwie trudno sobie wyobrazić dyskusję na jakikolwiek temat związany z moralnością bez uczestnictwa KK.

  Większość Polaków to katolicy i stawianie znaku równości między katolicyzmem a np. buddyzmem nie ma sensu. To tak jakby negować język polski jako język urzędowy. Każdy ma prawo wierzyć w co chce i praktykować, co chce, o ile nie jest to szkodliwe dla ogółu. No ale większość to katolicy, więc nie twórzmy fikcji i nie stawiajmy ramadanu na równi z Bożym Narodzeniem. Trzeba mieć jakąś tożsamość.

 23. Fan anonim Says:

  Dziękuję za odpowiedź.

 24. szary Says:

  Ja myślę, że bardziej adekwatny wpis byłby:
  “… przechodzę do działu R&D.”

  pozdrawiam

 25. Ojciec Rydzyk Says:

  Boki zrywać normalnie .

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).