53. Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie

17 maja (sobota) od godz. 13:00, na Międzynarodowych Targach Książki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będę podpisywał swoje książki. Będzie można również otrzymać gratisowe, nowe opowiadanie o „Felixie, Necie i Nice”, które ukaże się z okazji targów książki. Chętnych zapraszamy na stoisko Firmy Księgarskiej Jacka Olesiejuka.


Udostepnij
Glodne Slonce

10 Responses to “53. Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie”

 1. Karol Says:

  Może nam Pan powiedzieć jaki jest jego tytuł, czy to niespodzianka?

 2. Paniczna_Bąbolada Says:

  Proszę Pana! Przez 1 cz. FNiN nie spałam do 6 rano! Co pan sobie wyobraża pisząc ksiązki, które tak potwornie wciągają? Czy wie pan że wywołał pan u mnie strach w każdym z 4 tomów FNiN? xD
  Bardzo, bardzo się cieszę, że usłyszałam w Teleexpresie o pana książce. Jako niepochamowany mól książkowy zapisuję pana na pierwszym miejscu listy moich ulubionych pisarzy. Weny życzę! Abo ona nigdy się nie skończyła i mógł pan dalej powodować u mnie nieprzespane noce!

 3. Rafal Kosik Says:

  Cierpliwości…

 4. Kamil Says:

  A jak ktoś niema swoich książek Felix, Neta i Niki to i tak może dostać opowiadanie??

 5. Rafal Kosik Says:

  Oczywiście :D

 6. Kuba Says:

  Mam pytanie…Czy to opowiadanie bd dostępne w całej Polsce czy trzeba bd jechać do Warszawy. Mieszkam w Krk i za blisko to nie mam…ale jak bd trzeba to może pojade:)

 7. Rafal Kosik Says:

  Jeśli na targach nie rozejdzie się wszystko, to resztę rozdystrybuujemy poczta na zamówienia. Na stronce felixnetinika.pl pojawi się stosowny komunikat (po targach).

 8. No Name Says:

  Ja chciałem zapytać o Polcona czy to za darmo się tam wchodzi czy trzeba cos płacić

 9. Rafal Kosik Says:

  Informacje o akredytacji, więc i cennik, są tu: http://www.polcon2008.pl/akredyt.php

 10. Barbarka:):) Says:

  looz. Mieszkam całkiem blisko Zielonej Góry

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).